habersafak

Dünyaca ünlü dövme sanatçıları Grand Pera'da buluşuyor- Haber Şafak

Dünyaca ünlü dövme sanatçıları Grand Pera'da buluşuyor- Haber Şafak

Beyoğlu tarihinin yaşayan mirası Grand Pera, üç gün sürecek dünyanın en büyük Dövme Festivali’ne ev sahipliği yapacak. Grand Pera’nın tarihi atmosferinde gerçekleşecek festival binlerce kişiyi ağırlayacak.

26-27-28 Nisan’da gerçekleşecek festival kapsamında, dünyaca ünlü sanatçılardan oluşan özel jüri, birçok tarzda ödüllü dövme yarışmaları, dövme sektörünün mihenk taşlarıyla söyleşiler, her gün birbirinden farklı sergi ve atölyeler, nefes kesen canlı performanslar, sektöre yön veren dev markalar, keyifli yeme-içme durakları, her yaştan binlerce ziyaretçiyi kucaklayan sıcak bir atmosfer, heyecanla beklenen gelenekselleşmiş Tattoo Queen yarışması ve daha birçok sürpriz etkinlik ziyaretçiler ile buluşacak.

Türkiye’de dövme ve piercing sektörünün öncülüğünü yapan Golden Arrow Tattoo Supply tarafından düzenlenen International Istanbul Tattoo Convention dövme sanatı ve sanatçılarının gelişimi ve tanıtımını misyon ediniyor. Ülkede var olan dövme kültürü ve sektörel faaliyetlerin uluslararası platformlarda festival aracılığıyla vurgulanmasını da amaçlıyor.

Yoğun ilginin olduğu festival biletlerine biletinial.com/tr-tr/etkinlik/6-international-istanbul-tattoo-convention adresinden ulaşılabilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

administrator

Related Articles

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir